>> Firma Profili

.

KARDEŞLER NAKLİYAT;Evden eve taşımacılık hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Evden eve nakliyat sektörü teknolojik gelişimler sayesinde daima yeniliğe ve gelişime açık bir sektör olmuştur. Firmamızda bu gelişime ayak uydurarak 15 yıllık bir süreden beri hizmet vermektedir.

Konyada evden eve nakliyat hizmetini en uygun ve en güvenilir şekilde gerçekleştirip ,eşyalarınızı sorunsuz olarak taşımaktayız.

Günümüz şartlarına ayak uyduran, müşterilerin isteklerine anında ve zamanında doğru bir şekilde cevap veren, bu uğurda gereken çabayı gösteren bir firma olmanın memnuniyetini duymaktayız

Başarımızın altında yatan gerçek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmamızdan kaynaklanmaktadır. Ayrıca firma personellerimiz de nakliyat alanında kendini yetiştirmiş ve geliştirmeye açık kişilerden oluşmaktadır. Profesyonel bir ekiple işimizde en iyiler arasında bulunmaktan gurur duymaktayız.

Konya merkezli olan Kardeşler nakliyat evden eve taşımacılık ve depolama hizmetlerinin yanında dış cephe asansörü kiralama hizmeti sunmaktadır. Sunmuş olduğu taşımacılık hizmetlerini profesyonel bir şekilde yerine getiren firmamız, kapalı kasalara sahip geniş araç filosu ile garantili taşımacılık gerçekleştirmektedir.

Kurulduğumuz günden beri verimliliğimize önem veren bir yönetim anlayışını benimsiyor ve daima yenilikçi bir yaklaşımla başarılı bir firma olma yolunda ilerliyoruz.